Марта Костюк (Україна) – Варвара Грачова (Росія) 1:2 (7:6, 3:6, 4:6)

Тенісистки вдруге вийшли на корт у цьому ж матчі. Раніше поєдинок був перерваний через різке настання темряви. Перший сет із камбеком взяла Марта Костюк – 7:6.

Оце так Перший за 11 місяців: Світоліна на характері вийшла у фінал в США

Зустріч була відновлена з другої партії з рахунку 3:5 на користь росіянки. Однак перерва не стала корисною для українки. Грачова довела партію до перемоги, вигравши ще один гейм з двома брейками – 3:6.

Грачова взяла два поспіль розіграші під нуль та вийшла у півфінал турніру – 4:6. У цей же день росіянка зіграла в 1/2 проти Алізе Корне, якій поступилась.

Марта Костюк мала усі шанси спробувати зробити фінал українським, але не цього разу. 19-річна українка зупинилась на стадії чвертьфіналу.

• За матч Костюк зробила три подачі на виліт, аж 8 подвійних помилок та відіграла 58% брейк-пойнтів.