У Франції стартував другий у цьому році тенісний турнір Grand Slam Ролан Гаррос. Одним із головних фаворитів у чоловіків є серб Новак Джокович, пише 24 канал.

До теми У ній ніколи немає переможця, – Джокович, який захищав росіян, висловився про війну в Україні

Третя ракетка світу стартувала з перемоги на ґрунтовому змаганні. Ноле у трьох сетах подолав американця Александара Ковачевича, теж етнічного серба.

Після поєдинку Джокович вирішив провести політичну акцію. Тенісист підійшов до камери та фломастером написав на ній: "Косово — це серце Сербії. Зупиніть насильство".


Звернення Новака Джоковича / instagram.com/sportmaniak__

Конфлікт між Сербією та Косовим

Нагадаємо, що ще у 2008 році, коли Косово оголосило про свою незалежність від Сербії, Джокович виступив на територіальну цілісність своєї Батьківщини. Зараз же Новак вирішив нагадати про напружені відносини між країнами.

Читайте також Розворот Сербії на Захід: чи втратить Росія важливого союзника в Європі

Нещодавно відбулась чергова ескалація на фоні виборів у Косовому. Етнічні серби відмовились допускати до влади проалбанських політиків. Спецназ країни застосовує силу до протестантів.

У свою чергу Сербія привела у бойову готовність свою армію. НАТО ж закликало Косово до термінової деескалації ситуації в регіоні. При цьому ще у березні країни досягли угоди про нормалізацію відносин.