Боротьби Мігеліни Елої Дос Сантос з коронавірусом розпочалась ще у грудні 2020 року. 71-річну маму Роналдінью з позитивним тестом на COVID-19 госпіталізували у лікарню у відділення інтенсивної терапії.

Оце так У Брюгге – спалах коронавірусу, а клуб звинувачує Україну, що їх взяли в заручники

Велика втрата

З кожним днем її стан погіршувався, тому було прийнято рішення перевести маму Роналдінью у реанімацію. Медики довго боролись за життя жінки, але коронавірусна інфекція виявилась сильнішою. У суботу, 20 лютого, зупинилось серце мами футболіста.

Сам бразилець теж вже перехворів на коронавірус ще у жовтні 2020 року. Але колишній зірці Мілана та Барселони пощастило, його хвороба протікала безсимптомно.

  • У квітні того ж року зірковий Роналдінью вийшов із в'язниці після справи з підробленими документами. За нього та його брата була внесена застава у вигляді чималої суми – 1,6 мільйона
  • Футбольну зірку та його брата затримала поліція Парагваю за підозрою у в'їзді в Асунсьйон за підробленими документами.
  • На допиті Роналдінью і його брат вказали, що вся вина повинна лежати на представниках фонду, які надали підроблені документи. Власницею фонду виявилась місцева бізнес-леді 48-річна Далія Анжеліка Лопес.