Зірка УПЛ забив дебютний гол за свою збірну та допоміг пробитися їй у плей-оф Копа Америка

2 липня 2024, 11:51

У вівторок, 2 липня, відбулися матчі передостаннього ігрового дня на груповому етапі Кубка Америки з футболу. В одному з них зустрічалися збірні Панами та Болівії.

Цей поєдинок став пам'ятним для форварда луганської Зорі Едуардо Герреро. Він відзначився дебютним взяттям воріт за свою національну команду, пише 24 Канал.

Знакова подія для гравця Зорі

Панамський нападник вийшов на заміну за рахунку 1:1. Уже через 5 хвилин він забив другий м’яч команди в зустрічі.

24-річний футболіст вдало відгукнувся на передачу з лівого флангу та красивим ударом головою в падінні надіслав м'яч у дальній кут воріт.

Дивіться відео з дебютним голом Герреро за Панаму

Довідка. Для Едуардо Герреро це був 13-й матч за збірну Панами. До цього в його активі був тільки 1 асист.

Зазначимо, що після цього Панама забила ще один гол та здобула перемогу з рахунком 3:1. Вона посіла друге місце у своїй групі та вийшла до чвертьфіналу Кубка Америки, де зіграє проти Колумбії або Бразилії.