Цей поєдинок став пам'ятним для форварда луганської Зорі Едуардо Герреро. Він відзначився дебютним взяттям воріт за свою національну команду, пише 24 Канал.

Знакова подія для гравця Зорі

Панамський нападник вийшов на заміну за рахунку 1:1. Уже через 5 хвилин він забив другий м’яч команди в зустрічі.

24-річний футболіст вдало відгукнувся на передачу з лівого флангу та красивим ударом головою в падінні надіслав м'яч у дальній кут воріт.

Дивіться відео з дебютним голом Герреро за Панаму

Зазначимо, що після цього Панама забила ще один гол та здобула перемогу з рахунком 3:1. Вона посіла друге місце у своїй групі та вийшла до чвертьфіналу Кубка Америки, де зіграє проти Колумбії або Бразилії.