Конфлікт спалахнув між футболістами та головним тренером команди. Після мирової 2:2 команда висловила свої претензії Ігорю Тудору. Гравця не подобається те, як наставник керує командою.

Цікаво прочитати Розклади по групах Ліги чемпіонів перед останнім туром: хто може вийти в плей-офф

У клубі великі проблеми

Як повідомляло видання LaProvence, раніше у Марселя вже виникали такі проблеми. Досвічені гравці клубу хотіли зустрітись з президентом Марселя, щоб обговорити роботу Тудора.

Головний тренер дозволяє собі публічно критикувати футболістів, використовуючи грубу лайку. Інколи навіть доходило до божевільних криків.

Також наставник начебто не збирається давати деяким втомленим футболістам відпочинок, а його заміни ніяк позитивно не впливають на гру команди.

Вже 1 листопада Марсель прийме Тоттенхем в останньому турі групового раунду Ліги чемпіонів. Щоб пробитись у плей-офф ЛЧ французам потрібно лише перемагати "шпор".

  • Після 5-ти турів Марсель з 6 очками замикає групу "D". Це найцікавіша за інтригою група. Адже Тоттенхем, який йде лідером, має у своєму активі 8 балів. Спортинг та Айнтрахт мають по 7 пунктів, посідаючи друге та третє місця відповідно.
  • Щодо ситуації у чемпіонаті, то підопічні Тудора йдуть на 5-й позиції, набравши за 13 турів 24 пункти.