Колос – Рух 2:0

Голи: Мілько, 5, Безбородько, 83

Ковалівський Колос впевнено переміг львівський Рух у домашньому поєдинку 2-го туру УПЛ. Зустріч на стадіоні у Ковалівці завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів, пише 24 канал.

На 5-й хвилині Вадим Мілько вивів господарів уперед, асистував йому Олег Ільїн. Закріпили свою перевагу ковалівці наприкінці другого тайму. На 83-й хвилині у ворота львів'ян розписався Денис Безбородько.

Колос розпочав сезон з двох перемог поспіль, тоді як Рух – з двох поразок. У першому матчі ковалівці обіграли новачка УПЛ Кривбас, а Рух програв Металісту.

"Жовто-чорні" розташовуються на 2-й сходинці (6 очок), а рухівці наразі посідають останнє місце (0 пунктів). У третьому турі Рух прийматиме Шахтар, а Колос гратиме проти Миная.