Український вінгер чергує яскраві виступи з посередніми, через що отримує чимало критики на свою адресу. Додатковим фактором тиску безперечно є й високий цінник за гравця.

Читайте також "Зробили цапа-відбувайла": ексфорвард збірної Англії прокоментував хейт на адресу Зінченка

Невтішний висновок щодо гри Мудрика

Свою оцінку грі Михайла Мудрика дав колишній захисник Ліверпуля та збірної Англії Глен Джонсон. Він досить скептично налаштований щодо майбутнього українця в Челсі.

Від Мудрика багато чекали в Челсі, але він не виправдав ці очікування. Хотілось би думати, що він взяв себе в руки та пройшов через невдачі, але насправді це не так. Він має ще шанс проявити себе лише тому, що в лондонців зараз великі труднощі, але, якщо ти не можеш проявити себе в такому Челсі, то тобі нема чого робити в складі "синіх", коли вони наберуть форму,
– сказав Джонсон.

Зазначимо, що після переходу в Челсі Михайло Мудрик провів за "синіх" 51 матч у всіх турнірах, в яких забив 6 голів та віддав 4 результативні передачі.

Нагадаємо, що раніше про виступи Мудрика в Челсі висловився ексфутболіст команди Флоран Малуда. Він вірить, що українець має велике майбутнє у складі "синіх" та підкреслив, що Михайло прогресує протягом сезону.