Неприємна історія трапилася з Інкумом під час матчу чемпіонату України проти Шахтаря. На адресу ганського легіонера лунали расистські образи.

Читайте також В Житомирі ніколи не було чорношкірих гравців: як фанати Полісся потрапили в расистський скандал

Неприємні спогади Інкума

За словами колишнього захисника Дніпра, вболівальники кидали банани на футбольне поле, щоб спровокувати африканського футболіста.

Пам’ятаю одну із наших ігор в Україні проти донецького Шахтаря, там було багато всього, був банан, я навіть не звернув на це уваги. Вони кидали на поле банани та інше, вони думають, що чорні – це мавпи, але я навіть не подав вигляду, аби не реагувати на ці провокації. Я нічого не відчуваю, пишаюся тим, що я чорний,
– розповів Інкум.

Кар'єра Інкума в Україні

  • Нагадаємо, що Дніпро підписав Самуеля Інкума у 2011 році. За трансфер талановитого захисника український клуб заплатив 5,3 мільйона євро.
  • Спочатку Інкум регулярно грав у складі дніпрян, але у 2012 році через конфлікт з Хуанде Рамосом частіше опинявся поза стартовою одинадцяткою.
  • Після цього кар'єра Інкума пішла на спад, а Дніпро змушений був відпустити ганця вільним агентом, оскільки ніхто не хотів його купувати.
  • Наразі 34-річний футболіст перебуває без клуба.