Олександр Денисов заявив, що Андрій Шевченко справді не буде продовжувати роботу зі збірною України.

Дивіться також Шевченко заявив про закінчення контракту зі збірною, хоча його угода до 2022 року

За словами журналіста, вже 9 серпня має відбутися засідання виконавчого комітету Української асоціації футболу (УАФ), на якому повинен бути призначений новий наставник нашої національної команди.

Глава УАФ Андрій Павелко знав про те, що Шевченко планує попрощатися зі збірною і повідомити про це в інстаграмі. Незабаром керівник організації повинен прокоментувати його заяву.

"Заява, зроблена Шевченком, була узгоджено між ним та Українською асоціацією футболу. 2 серпня повинна з'явитися реакція Павелка. Це не спонтанне рішення, що Шевченко написав якийсь пост, а УАФ не готова", – сказав він.

Я знаю про те, що нового контракту не буде. Найближчим часом у збірній України з'явиться новий тренер. Вже 9 серпня пройде засідання виконкому УАФ, на якому повинен бути затверджений новий головний тренер збірної України,
– розповів Денисов.

Чому Шевченко покинув збірну України

  • За даним ЗМІ, головною причиною, чому Шевченко заявив, що покидає збірну України – це фінансова сторона його роботи. UA-Футбол з посиланням на свої джерела повідомляє, що тренер та його штаб залишились незадоволені бонусом за результат на Євро-2020.
  • Ще одна причина – репутація. Шевченко хоче піти з команди як тренер, який вивів її у чвертьфінал чемпіонату Європи. Провал у відборі на ЧС-2022 не входить у його плани.