Другий срібний заплив Коля

Антон Коль представляв України у класі S1 на дистанції 50 метрів на спині. Плавець приніс Україні 82 медаль у Токіо.

Варто прочитати В України 20 "золото" на Паралімпіаді: Кріпак виграв заплив зі світовим рекордом

31-річний спортсмен подолав дистанцію з другим часом (1:13.78). Паралімпійським чемпіоном став Іяд Шабалі з Ізраїлю. Трійку лідерів замкнув італієць Франческо Беттелла.

Для Коля ця срібна медаль стала вже другою у Японії. До цього Антон підійнявся на другу сходинку п'єдесталу на дистанції 100 метрів на спині у класі S1. Загалом у його кар'єрі вже чотири паралімпійські нагороди (дві "бронзи" у Ріо-2016).

• Українські паралімпійці принесли вже 82 медалі у Токіо (20 золотих, 38 срібних та 24 бронзові). Україна залишається у топ-5 найкращих збірних загального медального заліку.
  • Спортсмени у плаванні здобули для України вже 38 нагород.