24 Канал вирішив наблизити вас до своїх улюблених спортсменів, аби дізнатися, з яким із відомих українських атлетів у вас найбільше спільного? Пройдіть наш тест і відкрийте для себе спортивного героя, який відображає ваш характер та життєві цінності!

Варте уваги Фінансують російські ракети та захищають московських попів: ТОП-10 спортсменів-зрадників України

Хто ви серед чемпіонів українського спорту

Уважно прочитайте наступні запитання та дайте відповідь. Обрані варіанти радимо занотувати, аби не помилитись під час прочитання результатів.

  1. Ваш стиль життя: "Ви віддаєте перевагу ранковим тренуванням чи вечірнім?"
  2. Стратегія чи імпульсивність: "Чи плануєте ви свої дії заздалегідь чи дієте по ситуації?"
  3. Індивідуальність чи Командність: "Відчуваєте себе краще в індивідуальних змаганнях чи в командних турнірах?"
  4. Відношення до життєвих викликів: "Як ви реагуєте на виклики – зі збудженням та емоційністю чи з обережністю та холодною головою?"
  5. Робота з молоддю: "Ви віддаєте перевагу співпраці з молодими людьми, чи вважаєте, що важливіше фокусуватися на власних досягненнях?"

Результати тесту

  • Ранковий, стратегічний, індивідуаліст, який любить виклики – ви схожі на олімпійського чемпіона зі спортивної гімнастики Олега Верняєва.
  • Вечірній, імпульсивний, командний гравець, який обережно підходить до викликів – ви нагадуєте володаря "Золотого м'яча" та колишнього тренера збірної України Андрія Шевченка.
  • Ранковий, індивідуаліст, який любить працювати з молоддю – ваш духовний спортсмен – олімпійський чемпіон у Токіо-2020 з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

Слід пам'ятати, що кожен спортсмен – унікальна особистість, а саме такий, як і ви! Цей тест допоможе вам не лише краще пізнати себе, але й знайти натхнення у досягненнях українських атлетів!