У футболці румунського клубу Євген відіграв лише 4 матчі, а точніше лише 54 хвилини у них. Коноплянка, то був у лазареті команди, то сидів на "банці", то взагалі чомусь не потрапляв у заявку Клужа. Новому 2024-му році ця епопея закінчилась.

До теми Румунський клуб ЧФР Клуж розірвав контракт із Коноплянкою

Натякнув, що Коноплянка багато говорить, але мало робить

Сторони розійшлись не дуже гарно. Президент клубу Нелу Варга спершу розкидувався компліментами у бік українця, а потім почав звинувачувати Коноплянку у лінощах та халтурі. На що вже отримав відповідь від футболіста.

Тепер слово взяв головний тренер Клужа Андреа Мандорліні, який назвав свою версію відсутності ігрової практики Євгена у румунському клубі. Наставник натякнув, що українець багато обіцяв, але не втілював у реальність свої слова на футбольному полі.

Гадаю, після відходу легко говорити… Я щиро бажаю йому успіху, якого він не мав тут. Крім розмов, потрібно щось показувати, коли настає час. Мені більше нема чого додати. Бажаю йому удачі, а я більше не буду пояснювати, чому він нічого не показав тут,
– відповів Коноплянка.

Відзначимо, що Клуж став четвертим закордонним клубом у кар'єрі 34-річного лівого вінгера. Раніше Коноплянка намагався закріпитись у Севільї, Шальке та Краковії.

  • Головний тренер львівських Карпат Мирон Маркевич пригадав, як раніше працював із Коноплянкою у Дніпрі-1, де він став справжньою зіркою футболу. Далі його кар'єра пішла на спад.
  • Наразі Євген у пошуках нової команди, куди він перейде у статусі вільного агента. Хоча його трансферну вартість оцінюють у 250 тисяч євро.