Про суму штрафу нічого не повідомляється. Відомо лише, що рішення КДК УАФ не підлягає оскарженню.

До слова Арбітра довічно дискваліфікували після матчу Динамо у чемпіонаті України U-21

Окрім цього, Верес повідомив, що відтепер усі представники Вереса будуть давати інтерв'ю та коментарі у ЗМІ лише українською мовою.

"Відтепер і надалі представники народного клубу Верес даватимуть інтерв‘ю та коментарі для ЗМІ лише українською мовою. Для тих футболістів, або інших працівників клубу, які володіють державною мовою на недостатньому, на їхню думку, рівні, клуб готовий організувати курси із вивчення української", – йдеться у повідомленні прес-служби клубу.

Водночас Верес зазначає, що це рішення не стосується представників клубу, які є громадянами інших держав.

КДК покарав Динамо

  • КДК також розглянув справу щодо проявів расизму вболівальниками Динамо у матчі з Ворсклою 6 листопада. Київський клуб оштрафований у цій справі на 250 тисяч гривень та покараний одним домашнім матчем без фанів умовно. Випробувальний термін – до кінця цього сезону УПЛ.
  • Динамо оштрафовано ще на 50 тисяч гривень за банери фанів, які ображали суперників у жовтневому матчі із Шахтарем. Донецький клуб також отримав 50 тисяч гривень штрафу за порушення такого ж характеру вболівальниками "гірників".
  • Також ще 50 тисяч гривень кияни мають заплатити за некоректні висловлювання помічника головного тренера Динамо Еміла Караса у бік головного арбітра матчу з Маріуполем. На тій зустрічі працював арбітр Віталій Романов.