"Київ" на власному майданчику зазнав поразки від "Дніпра"

28 жовтня 2012, 09:50

“Дніпро” потроху вибирається із дна, “Київ” усе ще там. Перемогою дніпропетровців закінчилося протистояння команд, які поки змушені миритися із роллю аутсайдерів української Суперліги.

Гості краще розпочали зустріч, вигравши першу чверть, та кияни зуміли продемонструвати бажання не зганьбитися перед рідними трибунами.
Зусиллями 20-річного форварда В’ячеслава Боброва та американського легіонера Ентоні Гудса, які набрали по 15 очок, “вовки” спочатку наздогнали суперників, а згодом і вийшли вперед.

Зрештою на останню чверть саме кияни виходили із перевагою у 7 балів. Та у “Дніпра” знайшлася відповідь лідерам суперників. І, насамперед, це Максим Корнієнко, який відзначився ефектним дабл-даблом із 16 очок та стількох же ж підбирань.

А от звання найкращого снайпера матчу дісталося Деніелю Кікерту - він накидав господарям 22 бали. Відтак, краще провівши кінцівку поєдинку, “Дніпро” здобув третю перемогу у сезоні 75:67. У “Києва” залишається єдина звитяга і тепер 8 поразок.