Першу чверть команди провели доволі неоднозначно – гостям вдалося піти у відрив, але незадовго до сирени Морріс Крік і взагалі зрівняв рахунок. Та на перерву команди пішли за +2 для черкащан.

Друга чверть була аналогічною до першої – "Мавпи" пішли у відрив, кияни їх наздогнали наприкінці чверті. А не велику перерву відрив гостей складав вже +5 – 39:44.

Кінець третьої чверть зафіксував відрив "Черкаських Мавп" від господарів майданчика у ті ж +2. При цьому що по ходу чверті вони вели +10. Але не втримали перевагу.

Вийти вперед у цьому матчі "Київ-Баскету" вдалося у четвертій чверті, коли вони вели у рахунку +6. Та довести матч до перемоги кияни не зуміли. Брендон Янг та Кріс Коуклі вирівняли рахунок, а у кінці принесли перемогу "Мавпам".

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи 75:80 (22:24, 17:20, 15:12, 21:24)