Київ-Баскет та Хапоель Ейлат перші матчі в групі виграли. Тож в очній зустрічі визначали одноосібного лідера квартету.

Кияни вдало розпочали матч, вийшовши вперед в рахунку. Але господарям майданчика вдалося вирівняти гру, а на першу перерву піти з +5 у рахунку завдяки двом вдалим атакам наприкінці.

Варте уваги Українець Михайлюк дебютував за нову команду НБА з домашньої поразки

У другій чверті господарі продовжували лідирувати, зберігаючи комфортну для себе перевагу. Але в одну мить розгубили +9 у рахунку, тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги Хапоеля 35:34.

Початок третьої чверті краще вдався гравцям Хапоеля, завдяки чому команда пішла у відрив у рахунку. Однак Тиртишник зумів двічі влучили дальніми кидками, майже нівелювавши цю перевагу.

Перед четвертою чвертю Київ-Баскет програвав суперниками чотири очки. Та ривок в десять очок на старті заключного періоду матчу змусив тренера господарів брати тайм-аут. Та після цього кияни чотири рази поспіль свої атаки закінчували влучними триочковими кидками. Ще один тайм-аут від господарів, і гру вдалося вирівняти. Але заробленої переваги до цього вистарчило Київ-Баскету, щоб довести матч до перемоги.

Хапоель Ейлат – Київ-Баскет 78:86 (21:16, 14:18, 23:20, 20:32)

Ця перемога дозволила Київ-Баскету одноосібно очолити групу B. Наступний матч в Кубку Європи ФІБА команда проведе 27 жовтня, коли на виїзді зіграє проти аутсайдера групи Рілскі Спортіст.