У чотирьох поєдинках, що привели Кіченок та Остапенко до півфіналу, їм довелося віддати лише один сет — у зустрічі другого раунду проти господарок турніру Кімберлі Біррелл та Олівії Гадецькі (2:1). У решті матчів цей дует завершив перемогами з рахунком 2:0, пише 24 Канал.

Дивіться також Кривдниця Ястремської в захваті від скандальної білоруски

Для українки це перше в кар'єрі

У півфіналі австралійського турніру Великого шолома, українська тенісистка Людмила Кіченок та її партнерка Альона Остапенко з Латвії, здобули перемогу у двох сетах над дуетом Габріела Дабровські з Канади та Ерін Рутліфф з Нової Зеландії.

На шляху до перемоги в першому сеті, Кіченок та Остапенко використали три можливості брейку та один раз прекрасно подали. При рахунку 3:5, українка та латвійка взяли ініціативу у свої руки, забравши чотири гейми поспіль.

У другому сеті Дабровські та Рутліфф виграли три перших гейми та знову вийшли вперед 3:5. Але на цей раз Кіченок з Остапенко відповіли серією з чотирьох виграних геймів, закріпивши свою перемогу та виходження до дебютного фіналу.

Поєдинок тривав 1 годину і 35 хвилин, під час якого українсько-латвійський тандем перевершив своїх суперниць за кількістю виграних м'ячів (34:20) та брейків (6:4). Водночас дует допустив 28 невимушених помилок та 5 подвійних помилок.

Попередні виступи Кіченок

• У фіналі жіночих парних змагань серії Грендслем українка буде представлена вже втретє. У 2008 році Олена та Катерина Бондаренко завоювали титул в Мельбурні, а у 1999 році Олена Татаркова зазнала поразки у парному фіналі Вімблдона.
  • Для Кіченок це вже другий фінал турнірів Великого шолома в її кар'єрі. На Вімблдоні 2023 року вона виграла парний змішаний титул разом із хорватом Мате Павичем.