КХЛ: "Спартак" в овертаймі переграв череповецьку "Сєвєрсталь". 3:2

5 жовтня 2012, 07:30

"Спартак" вибирається з низів. Московський хокейний клуб, який у регулярному чемпіонаті Континентальної хокейної ліги зазнав 8 поразок у 13 матчах, вдома переграв череповецьку "Сєвєрсталь".

Желдаков вивів своїх партнерів уперед вже на 7-ій хвилині матчу.

Неочікувано хокеїст наважився на дальній удар і закнув свою першу шайбу у чемпіонаті. Та вже у дргій 12-хвилинці до справи взявся Рязанцев.

Спочатку Олександр вивів віч-на-віч з голкіпером Казонова. А згодом знову довів, що володіє чи не найпотужнішим пострілом у лізі. У середині 2-го періоду Рязанцев просто різстріялв голкіпера суперників.

Однак зусиллями Шеффера "Спартак" зумів перевести гру до овертайму. А вже у додатковий час менше 2 хвилин вистачило господарям, аби вибороти перемогу. Відзначився Морісон. 3:2.