Катерина Александрова (Росія) – Еліна Світоліна (Україна) 2:0 (6:4, 7:5)

Тенісистки провели на корті 1 годину 31 хвилину. У двох сетах українська тенісистка не змогла вийти у чвертьфінал турніру.

До теми Українка Костюк здобула вольову перемогу в першому трав'яному матчі сезону

Протягом перших шести геймів на тенісному корті були гойдалки. Обидві спортсменки впевнено грали на подачі одна в одної – 3:3. Ключовим став сьомий гейм, коли Александрова вийшла вперед у рахунку – 4:3. Це була перша подача, яку Еліна програла у цій зустрічі. Після цього Світоліна змогла впритул наблизитись у рахунку 5:4. Однак вирішальний десятий гейм залишився за росіянкою – 6:4.

Друга партія розпочалась за схожим характером. Знову перший гейм був за українкою. Еліна доволі переконливо повела у рахунку 2:5. Та була за крок від партії на свою користь. Але, як часто буває у матчах першої ракетки України, Свтоліна втратила перевагу у рахунку. Представниця Росії залишила за собою тривалий дев'ятий гейм, який став найдовшим у зустрічі. Українка мала сім сетболів на подачі, але реалізувати їх не змогла. Еліна ж двічі програла власну подачу – 7:5.

• Перед Вімблдоном Світоліна заявлена ​​ще на турнір в Істборні. Це був 5 матч тенісисток, українка програла вперше.
  • Александрова в 1/4 фіналу змагатиметься проти Белінди Бенчіч зі Швейцарії (№12 WTA) або Петри Мартич з Хорватії (№25 WTA).