Ця подія трапилася в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу проти Сенегалу. На момент взяття воріт Катар програвав вже 2:0.

Також цікаво Сенегал забив гол після епічної помилки захисника Катару: курйозне відео

Перший гол Катару на чемпіонатах світу

Поступаючись по ходу матчу, Катар, якому нічого було вже втрачати, усіма силами пішов уперед. Натиск на ворота сенегальців був доволі серйозним, а Едуард Менді одного разу по-справжньому врятував свою команду.

Втім, і він не встояв під потужним натиском катарців. На 78 хвилині гри Ісмаїл Мохаммад навісив у штрафну Сенегалу з правого краю, а півзахисник Моххамед Мунтарі вистрибнув вище за суперників і головою вдало прострелив у лівий кут воріт.

До слова, Мунтарі всього за 4 хвилини до цього лише з'явився на полі. Цей гол став першим голом для Катару в історії чемпіонатів світу, а для півзахисника – тринадцятим у кольорах збірної.

Перший гол Катару на чемпіонатах світу: дивіться відео

Ситуація в групі А

• Після першого туру в А лідирують Нідерланди та Еквадор, які виграли свої матчі з рахунком 2:0 – проти Сенегалу та Катару відповідно.
  • Крім матчу між Катаром та Сенегалом, 25 листопада в очній зустрічі зустрінуться лідери групи.