Такою грою не виб'єш Куртуа з основи

Український голкіпер провів свій другий матч за мадридський клуб у сезоні-2021/2022. Знов Андрій Лунін не зумів залишити свої ворота "сухими", хоча після декількох епізодів футболісти Реала повинні подякувати українцю за впевнені сейви.

Більше про гру Реал із Луніним дивом врятувався від вильоту з Кубка Іспанії: два вилучення та незарахований гол

За 120 хвилин, адже команди визначили переможця матчу лише в овертаймах, Лунін пропустив один та зробив 2 ефектні сейви. Щоправда, вини українського голкіпера у пропущеному голі немає, Ельче допоміг рикошет від Себальйоса. Ще одного разу м'яч побував у сітці воріт Андрія, але гол було скасовано.

Статистичний портал SofaScore віддав українцю одну з найгірших оцінок у складі "Королівського клубу" – 6.8. Андрій увійшов у трійку невдах мадридської команди.

Нагадаємо, що Реал першим пропустив у грі проти Ельче, але завдяки голам на 108-й та 115-й хвилинах зумів пробитись у чвертьфінал Кубка Іспанії – 1:2.