Перша частина поєдинку минула без результативних ударів. Єдиний гол у матчі був забитий аж на 74-й хвилині зустрічі, передає 24 Канал.

Черговий "сухий" матч українця

У середині другого тайму Кабрал розмочив нулі на табло та вивів Бенфіку уперед 0:1 після передачі Жоау Маріо. Гості повністю переграли менш іменитого суперника на його ж поля. Цьому свідчить фінальна статистика матчу, який закінчився мінімальною перемогою "орлів".

Футболісти Бенфіки завдали 19 ударів (6 – у ствір володінь) сторону воріт Каса Піа. Натомість господарі поля зробили 6 пострілів (3 з яких були у рамку воріт Анатолія Трубіна).

Український голкіпер провів свій вже 15-й "сухий" поєдинок у поточному сезоні-2023/2024 за Бенфіку. Загалом у цьому сезоні Трубін 39 разів захищав володіння "орлів" та пропустив 37 голів.

Відео сейву Трубіна

Тепер Анатолій доєднається до збірної України в іспанській Марбелььї, де "синьо-жовті" готуються до березневих матчів. Вже 21 березня команда Сергія Реброва зіграє проти Боснії і Герцеговини у півфіналі плей-оф відбору на Євро-2024.