Карпати – Шахтар 2:2

Голи: Костенко, 1, Аріельсон, 76 (пенальті) – Траоре, 13, 34.

Донецький Шахтар грав проти Карпат без низки провідних гравців, яких викликали до табору збірної України. Натомість "зелено-білі" під час зимового антракту значно оновили свій склад, пише 24 Канал.

Чемпіон України проекзаменував Карпати

Маріно Пушич здивував парою центральних захисників. Дві позиції вперше закривали Назарина та Міроші. Проблемами в захисті львів'яни скористалися вже на 1-й хвилині зустрічі. Гол на свій рахунок записав Ян Костенко.

"Холодний душ" подів на "гірників", які ще в першому таймі зуміли відігратися. Дубль оформив буркінійський форвард Лассіна Траоре, який скористався гольовими передачами Цуканова та Невертона.

У другому таймі небезпечних моментів поменшало. За 15 хвилин до завершення поєдинку орендований у "гірників" Андрій Булеза заробив пенальті для Карпат. Одинадцятиметровий удар взявся виконувати бразильський новачок "зелено-білих" Аріельсон. Ексфорвард Полісся чітко відправив м'яч до сітки воріт.

Бойова нічия 2:2 стала закономірним підсумком поєдинку між лідерами УПЛ та Першої ліги.