Стартовий свисток головного арбітра матчу Олега Когута із Тернополя пролунає о 12:00. Команди зіграють не легендарному львівському стадіоні "Україна", де "зелено-білі" вже здобули дві перемоги у 2024-му році, пише 24 Канал.

Цікаво Ми не можемо здатись, – Зінченко зізнався, чи поповнив би лави української армії

Клуби йдуть у топ-4 таблиці Першої ліги

У минулому турі підопічні Мирона Маркевича здобули перемогу над Вікторією 1:0. Єдиний та переможний гол у зустрічі був забитий ще на 6-й хвилині першого тайму. Його автором став Ян Костенко, який не зіграє проти Маріуполя через перебір жовтих карток.

Натомість тренерський штаб "левів" зможе розраховувати на центрбека Богдана Векляка та основного нападника Іґора Невеса, які відбули свої дискваліфікації.

У суперників теж є підсилення складу. Павло Шушко, Ігор Биковський та Ілля Зубков знову зможуть допомогти Маріуполю. Клуб у минулому турі зіграв внічию 1:1 із Прикарпаттям. З ідентичним рахунком закінчилась перша офіційна гра Маріуполя у 2024-му році (із Епіцентром).

Карпати – Маріуполь: онлайн-трансляція матчу