Епоха 35-річного форварда мадридського Реала у національній команді підійшла до свого закінчення. Але не все так однозначно. Ймовірно, що Карім Бензема, який пропустив останній Мундіаль, мав конфлікт із головним тренер збірної Франції Дідьє Дешамом.

До теми Без прощальної пісні: Бензема завершив кар'єру у збірній Франції

Через що й поставив крапку у виступах за збірну. Однак французькі фанати все ще мають шанс побачити кумира у футболці "Ле Бле". Але є одна умова. Замість Дешама у тренерське крісло повинен прийти колишній наставник Реала Зінедін Зідан, який вдало попрацював із Бензема у минулому.

Майбутнє Дешама у збірній Франції має вирішитись найближчими тижнями. У січні 2023 року Дешам має зустрітись із керівництвом Федерації футболу Франції (FFF).

Раніше повідомлялось, що Дешам не втратить свого місця на чолі віцечемпіонів ЧС-2022. Нинішній наставник поведе збірну на Євро-2024. Можливо, навіть буде готувати команду до наступного Мундіалю.

Головне про кар'єру Бензема у збірній Франції

• Дебютний матч за головну команду країни датований 28 березня 2007 року. Тоді у товариському поєдинку Бензема відіграв 45 хвилин та полі та одразу відзначився голом у воротах Австрії. Цей єдиний гол Каріма приніс мінімальну перемогу Франції у зустрічі 1:0.
  • У футболці національної команди відіграв 97 матчів, у яких наколотив 37 голів. Також у його активі 20 асистів та лише одна жовта картка.
  • Останнім його поєдинком за збірну стала гра проти Хорватії у Лізі націй, у якій Бензема відіграв усі 90 хвилин, але не допоміг "Ле Бле" уникнути поразки 0:1.