Ігор Циганик в ефірі авторської програми повідомив інсайд про словесну сутичку між футболістами збірної України, а в матчі за Суперкубок – гравцями Шахтаря і Динамо – Сергієм Сидорчук та Андрієм Пятовим, перепалка яких мало не переросла в бійку.

Дивіться також Де Дзербі та Вукоєвич влаштували сутичку під час матчу Шахтар – Динамо: відео

У матчі за Суперкубок трапився великий конфлікт. У перерві Сидорчук ледь не побився з Пятовим в підтрибунному приміщенні. Також Ніколіні хотів вдарити Вукоєвича. Звідки йде ця агресія? З'ясовувати стосунки потрібно на футбольному полі. Є команди, у яких не все виходить на футбольному полі, і вони намагаються відвернути увагу, чимось іншим,
– сказав Циганик.

Циганик резюмував, що цей конфлікт здатний зруйнувати відносини всередині збірної України, кістяк якої складають футболісти Динамо і Шахтаря:

"А скоро будуть міжнародні матчі, де Сидорчук та Пятов будуть у збірній, також, як і інші футболісти Динамо і Шахтаря. Після того, що творилося в матчі за Суперкубок, навряд чи можна буде говорити, що там буде адекватна ситуація і відносини. Для мене це тривожна ситуація і я з острахом чекаю матчу Динамо і Шахтаря в чемпіонаті України".

Шахтар – Динамо: що відомо про матч