Емма Радукану (Велика Британія, WC) — Ангеліна Калініна (Україна) 0:2 (0:6, 6:7)

Чемпіонка US Open-2021 Емма Радукану в цьому сезоні повернулася до змагань після травми. Це була друга зустріч суперниць на тенісному корті, пише 24 Канал.

Читайте також Синхронний початок: Костюк та Цуренко з перемог стартували на турнірі у Катарі

Друга перемога Калініної в сезоні

Українка вперше змагалася в основній сітці Qatar Open. У попередніх турнірах Калініна поступалася на стадії кваліфікації (2019, 2023).

У першому сеті Ангеліна "всуху" розгромила титуловану суперницю з рахунком 6:0. Проте в другій партії британку зуміла зібратися. Після десяти геймів рахунок був – 5:5. Лише на тай-брейку Калініна віділа сетпойнт на подачі Радукану і реалізувала третій матчпойнт у поєдинку. У підсумку партія завершилася з рахунком 8:6. Матч тривав 1 годину 41 хвилину.

Ангеліна Калініна вибила чемпіонку US Open-2021 та пробилася до другого кола турніру у Досі. Зазначимо, що українка вдруге перемогла Радукану. Попередня зустріч тенісисток відбулася у 2022 році. Тоді Калініна залишила британку за бортом турніру у Мадриді.

У наступному колі Калініна зустрінеться з Єлєною Остапенко з Латвії. Раніше до другого раунду пробилися Марта Костюк та Леся Цуренко.