Італія – Україна 1:1
Голи: Бернардескі, 55 – Маліновський, 62

Матч для збірної України розпочався вкрай невдало. Вже за стартові хвилини італійці створили декілька нагод, щоб відзначитися. Особливо небезпечним був удар Бонуччі – захисник після подачі з кутового пробивав з розвороту. Врятував Пятов. До цього на власній половині поля помилився Марлос – Бурда в останній момент заблокував удар суперника.

Згодом вже помилилися усі захисники, коли без нагляду залишили у штрафному майданчику Бірагі. Саме до цього відлетів м'яч після подачі зі штрафного. Однак гравець замешкався з ударом, і небезпека минула.

У середині першого тайму Барелла наважився на дальній удар. М'яч летів під перекладину воріт, але Пятов зумів пальцями перевести його на кутовий.

Лише після цього перший удар по воротах Доннарумми "синьо-жовті" завдали аж на 25-ій хвилині матчу. На дальній удар наважився Коноплянка. Без проблем для воротаря.

На 43-ій хвилині матч зупинили. Так футболісти пом'янули 43 загиблих внаслідок падіння мосту в Генуї. Самі ж гравці, до слова, вийшли на гру з нашивкою у пам'ять про загиблих.

Нашивка на формі збірної Італії з написом "Генуя у наших серцях"

Вже після цього українці відзначилися ще одним моментом – пробивав Марлос.

Дещо вирівняти гру збірній Україні вдалося аж у другому таймі. Хоча першим забили саме італійці. Бернардескі наважився на дальній удар у кут воріт. Пятов не надто вдало його відбив, і м'яч закотився у ворота.

Та за сім хвилин українці зрівняли рахунок. Після подачі з кутового м'яч відлетів до Маліновського, який потужно пробив у кут воріт. Варто зазначити, що удар півзахисника схожий до того, який не використав Бонуччі. Окрім того, це перший гол за збірну України для самого Маліновського.

До кінця матчу обидві команди мали декілька небезпечних моментів. В українців це став удар зі штрафного у виконанні Маліновського, коли м'яч влучив у перекладину воріт, а після того Степаненко та Яремчук не зуміли забити ударами головою. Перший раз з ударом справився Доннарумма, а другий раз м'яч пішов повз рамку воріт.

Україна та Італія грають у нічию. Італійці продовжують свою серію без перемог до п'яти матчів, українці покращують свою статистику. До цієї гри вони лише один раз зіграли у нічию з італійцями за сім матчів, у яких забили лише двічі.

Вже у вівторок, 16 жовтня, збірна України зіграє у Харкові проти збірної Чехії. Це буде матч у рамках Ліги нації. Початок матчу о 21:45.