У чвертьфіналі збірна Чорній виграла в Африки (30:18), далі пройшла "Європу-3" (30:22), а у фінальному поєдинку виявилася сильнішою фехтувальників з "Азія-Океанія-1" (28:25).

Варто зазначити, що бій українки проти представниці Гонконгу Хсіє Кайлін Сін Ян був останнім. І саме з цією спортсменкою боролася Чорній у фіналі індивідуальної першості, де українка перемогла.

Бій Чорній та Хсіє

Окрім Катерини Чорній, золоті нагороди отримали двоє представників Угорщини Кріштіан Рабб та Ліза Пуштай, француз Арман Спішіже та італійці Мартіна Фаваретто і Давіде де Веролі.

Нагадаємо, саме українська шпажистка Катерина Чорній стала чемпіонкою Юнацької Олімпіади у індивідуальному турнірі шпажисток, принісши Україні першу золоту медаль. Згодом ще одне золото виграв веслувальник Іван Тищенко. Також в активі збірної України бронзова медаль, яку здобув 17-річний дзюдоїст Олег Вередиба.