Фінляндія – ОКР 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

У фіналі зустрілися ті збірні, яким прогнозували боротьбу за першість. У півфінальному поєдинку спортсмени ОКР перемогли Швецію, а збірна Фінляндії здолала Словаччину, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Хокеїст ОКР головою штовхнув суперника під час матчу на Олімпіаді-2022: відео витівки

Фіни виявилися сильнішими у головному матчі за "золото" Олімпіади-2022. Вони обіграли команду ОКР з рахунком 2:1.

Фінальна гра розпочалася для Фінляндії з поразки у першому періоді. Хокеїсти ОКР на восьмій хвилині матчу вийшли уперед. Михайло Григоренко забив першу шайбу у матчі.

Та у другому періоді фінам вже вдалося відігратися. На 24-й хвилині Ганнес Бйорнінен відзначився забитою шайбою.

Нічия трималася до старту третього періоду. Вже там Фінляндії вдалося вийти вперед: Бйорнінен знову відзначився.

У кінцевому результаті фіни втримали перемогу над представниками ОКР.