Іспанський легкоатлет Енріке Льопіс зазнав моторошного падіння на чемпіонаті Європи в приміщенні. Певний час після інциденту спортсмен лежав на землі незворушно.

Варте уваги Віщий сон: Табашник присвятила "бронзу" мамі, яка загинула після ракетного обстрілу Харкова

Неприємна ситуація відбулася в рамках чоловічої 60-метрівки з бар'єрами. Іспанський бігун був одним із претендентів на медаль за підсумками забігу, яка могла стати найбільшим досягненням у кар'єрі 22-річного Льопіса. Проте на Енріке чекав моторошний інцидент.

Іспанець перечепився за останній п'ятий бар'єр та зазнав болючого падіння. Льопіс зіткнувся головою з покриттям треку, після чого залишився лежати незворушно. На допомогу легкоатлету поспішили лікарі, завдяки яким Льопіс покинув межі змагальної зони на ношах із кріпленням на шиї. Енріке надавали допомогу впродовж п'яти хвилин. У цей час іспанські збірники емоційно переживали потенційно складне ушкодження свого партнера по команді.

Відео з падінням Льопіса:

Виступи іспанського бігуна

  • Льопіс втретє брав участь у чемпіонаті Європи в приміщенні та вперше пройшов до фіналу. У 2019-му та 2021-му він зупинявся на турнірі у півфіналах.
  • У 2022-му році Енріке взяв участь у чемпіонатах Європи та світу на відкритих стадіонах, де його найкращим результатом стало сьоме місце у фіналі континентальної першості в Мюнхені.
  • Льопіс – бронзовий призер молодіжного Євро-2021, пройшов до фіналу дорослої континентальної першості з другим найкращим часом у кваліфікації (7.63 секунди) й третім — у півфіналі (7.58).