Кравець, який виступає на правах оренди за "Луго", розповів про відносини з уболівальниками в ефірі інстаграм-каналу Playpro.

До речі Фанати "Райо" знову скандували образливі вигуки на адресу Зозулі

Він заявив, що найтепліші стосунки зберіг з фанатами "Карпат", де свого часу виступав. Неприємний інцидент стався в іспанському "Луго" через львів'ян.

Коли перейшов в "Луго", було дуже важко. У першому моєму домашньому матчі мене покликали ультрас "Луго", які були за воротами. Я обернувся, а вони всі почали тикати мені середні пальці, вся трибуна. Спочатку я не зрозумів, до чого це. А потім виявилося, що це через те, що я лайкнув в інстаграмі українських фанатів, ультрас "Карпат". У деяких фанів львів'ян були свастики,
– розповів футболіст.

Фанати "Луго" назвали Кравця расистом. "Через це наші відносини з самого початку не склалися", – сказав Василь.

Одного разу партнер по команді запостив фотографію зі мною. Ультрас сказали йому не робити цього, тому що я расист. Він відповів, що я його друг, а не расист. Сказав, що я не такий, як вони про мене думають. Після цього наші стосунки налагодилися,
– резюмував Кравець.

  • 22-річний Кравець виступає за "Луго" на правах оренди. Його команда бореться за виживання у Сегунді (друга за значущістю ліга Іспанії).
  • Кравець є футболістом "Леганеса", в який перейшов взимку 2019 року саме з "Луго". Взимку 2020 року "Леганес" віддав Кравця в оренду в "Луго".
  • У цьому сезоні українець зіграв усього 7 матчів та віддав одну результативну передачу.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.