Як повідомляє Tiempo de Juego, вболівальники "Райо Вальєкано" скандували "Він комуніст, Зозуля – комуніст".

До теми: Фанати "Райо Вальєкано" влаштували ходу з образами на адресу Зозулі – ганебне відео

Очікувалося, що зустріч відвідають близько 150 фанів "Райо". Через це було посилено заходи безпеки, до охорони порядку залучили поліцію.

Зозуля вийшов у стартовому складі, однак у другому таймі був замінений. Матч завершився нічиєю 1:1.

Під час гри один з гравців "Альбасете" щось намагався довести арбітру матчу, вказуючи на вухо та трибуни.

Сам Зозуля в одному з епізодів другого тайму грубо порушив правила, після чого показав жест "бла-бла". Кому саме Зозуля адресував жест – складно сказати.

Також слід зазначити, що на матчі було багато прапорів України.

Що відомо про конфлікт Зозулі і фанів "Райо"?

• Конфлікт Зозулі та фанів "Райо" бере початок 1 лютого 2017 року. У цей день було оголошено, що Роман Зозуля переходить до "Райо Вальєкано" на правах оренди.
  • Перехід українця супроводжувався масовими протестами фанатів "Райо". Вони звинувачували Романа у зв'язках з ультраправими організаціями в Україні. Як приклад наводили його слова підтримки українській армії у війні на Донбасі.
  • Самі ж фанати "Райо" належать до ультралівих організацій, частина з них воювала на стороні окупантів на Донбасі. Тож вони використовували проросійські ярлики, називаючи Романа Зозулю "неонацистом".
  • Згодом це "підхопили" й фанати інших іспанських клубів, які є прихильниками лівих поглядів.Відтак перехід гравця у "Райо" було зірвано.
  • 15 грудня 2019 року матч першого кола між "Райо" та "Альбасете" був перерваний після першого тайму через образи Романа фанами господарів.
  • Зокрема, українця називали нацистом. Після цього "Альбасете" відмовився продовжувати гру.
  • Унаслідок скандалу "Райо Вальєкано" покарали закриттям трибун та штрафом. Клуб оскаржив рішення, однак Апеляційний комітет Іспанської федерації футболу залишив покарання у силі.
  • "Райо Вальєкано" звернувся до Спортивного арбітражного суду (CAS).