Рахунок був відкритий вже на 11-й хвилині від початку зустрічі.

Дивіться також: Уругвай – Португалія: відео голів та моментів матчу

Іспанія повела завдяки автоголу Сергія Ігнашевича після розіграшу стандарту. 1:0.

На 40-й хвилині збірна Росії заробила пенальті. Суддя призначив 11-метровий після того, як м'яч влучив у руку Жерарові Піке.

Пенальті реалізував Артем Дзюба. 1:1.

В основний час команди так і не змогли визначити переможця. Гра переходить в екстратайми.

У додатковий час команди виглядали доволі втомленими, вже, ніби, змирившись з тим, що майбутнього чвертьфіналіста доведеться визначати у серії післяматчевих пенальті.

Екстратайми закінчились. Команди приготувались до серії післяматчевих пенальті, які пробиватимуть вперше на ЧС-2018.

Першою розпочала збірна Іспанії.

Андреас Іньєста виконує перший удар у ворота Ігоря Акінфєєва і забиває. 1:0 у серії післяматчевих пенальті на користь Іспанії.

Росіянин Смолов зрівнює рахунок. 1:1. Жерар Піке також не залишає жодних шансів Акінфєєву. 2:1.

Ігнашевич, який став автором автоголу, також влучає у ворота Де Хеа. 2:2.

Третім пробивав Коке і Акінфєєву вдалось парирувати удар. 2:2.

Головін не залишає іспанському голкіперу жодних шансів. 3:2. Росія вирвалась вперед.

Влучно пробив і капітан іспанців Серхіо Рамос. 3:3. У Росії забив Черишев. 3:4.

Останнім у іспанців до м'яча підійшов Яго Аспас і Акінфєєву у польоті вдалось відбити його удар. 3:4.

Збірна Росії сенсаційно пробилась у чвертьфінал домашнього ЧС-2018, перемігши збірну Іспанії у серії післяматчевих пенальті.

Дивіться відео голів, післяматчевих пенальті та яскравих моментів матчу 1/8 фіналу ЧС-2018 Іспанія – Росія: