Іспанія – Англія 2:3
Голи: Пако Алькасер, 58, Рамос, 90+7 – Стерлінг, 16, 38, Решфорд, 30

Востаннє збірна Іспанії вдома програвала ще у 2003 році – мінімально поступилася збірній Греції. Після того на домашніх стадіонах було зіграно 38 матчів, де було здобуто 34 перемоги. 8 вересня збірна Іспанії перемогла на виїзді Англію 1:2. Цей матч став 25-им без поразок збірної Іспанії (поразка у серії пенальті рахується як нічия). Після того команда розгромила віце-чемпіонів світу збірну Хорватії вдома 6:0, а на виїзді ще й розгромила збірну Уельсу 1:4, відтак серія була продовжена до 27 матчів. Та от настав матч Ліги націй зі збірною Англії, і обидві іспанські серії були перервані.

Хоча розпочався матч з атак саме іспанців, які намагалися якомога швидше забити гол. В одному з моментів м'яч влучив у спину вже лежачого воротаря Пікфорда.

Та вже після того англійці зуміли забити. У першому голі помилилися іспанські захисники (як і у решті двох), і Решфорд зумів віддати пас з флангу на Стерлінга. Півзахисник не змарнував нагоди, пробивши повз воротаря під перекладину воріт.

На 30-ій хвилині забивав вже Решфорд, а асистував йому Кейн. Тут варто відзначити, що протистояли двом англійцям одразу четверо іспанських захисників, які не зуміли завадити забити гол. А саму атаку розпочав воротар Пікфорд, вдало вкинувши м'яч.

Ще одним асистом Кейн відзначився й тоді, коли Стерлінг оформив дубль. Нападник отримав пас на хід, уникнувши офсайду на лінії штрафного майданчика, і без проблем віддав пас на партнера, який перебував у метрі від лінії воріт. Все, що вимагалося від Стерлінга – це не схибити.

Скоротила відставання Іспанія вже у другому таймі. Пако Алькасер вийшов на заміну, а через дві хвилини головою переправив м'яч у ворота суперників після подачі з кутового.

Згодом збірна Іспанії могла претендувати на пенальті та вилучення воротаря. Пікфорд завозився у власному штрафному майданчику, і його обікрав Родріго. У боротьбі проти нападника воротар схопив руками суперника, притримавши його. Лише завдяки цьому голкіперу вдалося вибити м'яч у підкаті. Іспанці сигналізували, що було порушення правил у штрафному майданчику, але суддя показав лише на кутовий.

До кінця матчу обидві команди ще створили декілька нагод. Та забити Іспанії вдалося лише вже коли йшла сьома додана хвилина. Рамос головою переправив м'яч у ворота суперників у падінні головою.