Усього через 6 місяців гри у Бразі Ісмаїлі приєднався до донецької команди. Бразильський футболіст пригадав, що рішення було ухвалене дуже швидко, оскільки Шахтар підписує багато бразильців, тож є відомим там.

Не пропустіть Екстренер Шахтаря співчуває Україні, але одночасно дякує Росії

9,5 року в Україні були дуже щасливими

Ісмаїлі хотів познайомитися з клубом і розвиватися там, тому прийняв пропозицію і затримався в донецькій команді на понад 9 років. За словами футболіста, ці 9,5 року з українським клубом були дуже щасливими для нього. Втім, деякі моменти були не такими оптимістичними.

Так, у 2014 році російська війська окупували Донецьк. А вже у 2022 країна-агресорка розпочала повномасштабне вторгнення на територію України.

Але якщо говорити про футбол, я був дуже щасливий у Шахтарі. Я виграв там багато титулів та закріпив там свою кар'єру. Мене викликали до збірної Бразилії, коли я був там. У мене багато гарних спогадів про клуб. Матчі Ліги чемпіонів, титульні матчі… Я пам'ятатиму їх все життя,
– підкреслив бразильський спортсмен.

Як зазначив ексгравець донецького клубу, йому важко виділити якийсь конкретний спогад щодо кар'єри в Україні. Для нього час проведений в Шахтарі був чудовим.

Цікаво "Почуваю себе українцем": легіонер Шахтаря та фанат Зеленського зробив ще одне зізнання

"Україна населена фантастичними людьми"

Україна чудова країна. Десять років, які я провів там, були чудовими. До життя в Україні я не уявляв, що буде так добре, але Україна чудова країна, населена фантастичними людьми,
– наголосив Ісмаїлі.

Він розповів, що й досі має друзів в Україні. Ба більше, бразильський футболіст сподівається на якомога швидшу перемогу нашої держави. Ісмаїлі дуже хоче відвідати нашу країну з візитом.

Крім того, він підкреслив, що наразі ситуація в Україні є дуже складною та назвав війну, яку Росія розпочала проти нашої держави – абсурдною. А також поділився, що допомагає своїм колегам з якими працював в Україні.

"Я допомагаю їм (ексколегам – 24 канал) та їхнім близьким. Вони розповідають нам, що відбувається там щодня. Це дуже сумно. Важко зрозуміти, через що наразі проходять українці. Є багато страждань. Але я досі спілкуюся з деякими людьми із Шахтаря і сподіваюся, що скоро все налагодиться", – підсумував Ісмаїлі.