Та все для англійців розпочиналося надзвичайно вдало. Вже на 4 хвилині "три леви" вийшли вперед завдяки реалізованому Вейном Руні пенальті у ворота Ханнеса Халлдорсон, який перед тим у власному штрафному збив Рахіма Стерлінга.

Та ісландці не знітилися, і вже за дві хвилини відповіли своїм влучним ударом. Це Рагнар Сігурдссон замкнув пас головою при вкидані аута.

А вже невдовзі Колбейнн Сігторссон вивів свою команду вперед. Хоч його удар і не був занадто потужним, але цього було достатньо, щоб м’яч пройшов під рукою Джо Харта і перетнув лінію воріт. 2:1 на користь ісландців.

Попри всі заміни на зіркових футболістів, англійці так нічого і не зуміли зробити із захистом збірної Ісландії. Саме остання і проходить в чвертьфінал турніру, де зустрінеться зі збірною Франції. Англійці ж можуть відправитись на відпочинок.

Слід зазначити, що українській збірній вже у вересні грати зі збірною Ісландії.