22-річний правий вінгер вийшов у стартовому складі Динамо Батумі у чвертьфіналі Кубка Грузії проти Ірао. Вже на 7-й хвилині зустрічі Георгій подякував тренеру за довіру, відкривши рахунок у матчі, пише 24 Канал.

Дивіться також Дали гідний бій на очах у тренера збірної України: Ребров відвідав матч Барселона – Шахтар

Розпочав погром суперника

Цитаішвілі отримав м’яч у штрафному майданчику господарів, прибрав двох захисників та пробив в оточенні трьох опікунів у дальній кут воріт. Голкіпер Ірао не зміг парирувати ефектний удар від динамівця, який вивів Динамо Батумі уперед вже на старті поєдинку – 0:1.

Відео голу Цитаішвілі в 1/4 фіналу Кубка Грузії

Георгій забив вже свій 5-й гол у 14-ти зіграних матчах за батумське Динамо у поточному сезоні-2023/2024. Також у його активі один асист.

Нагадаємо, що вінгер виступає за Динамо Батумі на правах оренди до кінця цього сезону. Контракт Цитаішвілі належить київському Динамо – до кінця червня 2025-го року. Тому вкінці цього сезону Георгій повернеться у розташування українського клубу.

Відзначимо, що чвертьфінальний поєдинок закінчився розгромною перемогою Динамо Батумі – 1:4. Цитаішвілі відіграв повний матч. Вже у наступному раунді Кубка Грузії нинішній клуб Георгія зіграє проти Колхеті-1913. Півфінальна зустріч запланована на 7 листопада.