Найбільш небезпечний момент у першому таймі був у "Тоттенхема", коли Еріксен виклав м'яч в ноги Кейна, який опинився один перед воротами, але той не пробив одразу з лівої ноги, і в результаті втратив можливість відкрити рахунок.

У другому таймі "шпорам" першими вдалося відкрити рахунок, коли Еріксен вдруге пробивав по воротах Хандановіча і рикошет від гравця господарів матчу не залишив шансів голкіперу.

На 86 хвилині "нерадзуррі" зрівняли рахунок завдяки голу Ікарді, який з дуги штрафної прострілив у нижній лівий кут воріт Ворма.

Вже в компенсований час заключний штурм приніс міланцям перемогу – Весіно виграв позиційну боротьбу у штрафному при розіграші кутового і без перешкод переправив м'яч в сітку воріт "Тоттенхема" – 2:1 у пісдумку.

Відеоогляд матчу Інтер – Тоттенхем

Таким чином, "Інтер" у важкому матчі заробив свої перші три очки в Лізі чемпіонів після довгої відсутності.