Голкіпер Баварії Янн Зоммер зацікавив міланський Інтер. "Нерадзуррі" жадають наново укомплектувати воротарську позицію у колективі.

Варте уваги Під пильним оком українця: Трубін інтригуюче відреагував на ймовірний трансфер воротаря Інтера

Якісна конкуренція в команді

Італійський клуб втратить обох своїх провідних голкіперів, оскільки основний виконавець Андре Онана найближчим часом може перейти у Манчестер Юнайтед, а от досвідчений дублер камерунця Самір Хандановіч не збирається продовжувати угоду із "зміями". Таким чином, Інтеру прийдеться підсилювати воротарську ланку. Міланський колектив підійшов до даного запитання досить серйозно.

У стан "нерадзуррі" активно сватають Анатолія Трубіна, до того ж Інтер уже встиг з посередником, обговоривши трансфер перспективного голкіпера. Варто відзначити, що Шахтар, якому належить Трубін, жадає отримати за свого футболіста 40 мільйонів євро. Проте Інтер зацікавлений не тільки у послугах Анатолія, а також надіється підсилитися ще одним маститим голкіпером. міланський колектив кинув око на Янна Зоммера, який тільки на початку минулого сезону приєднався до Баварії, підмінивши травмованого Мануеля Ноєра.

Інтер намагається організувати у своєму клубі якісну конкуренцію на позиції голкіпера, придбавши відразу двох воротарів. Якщо Трубіну клуб підписуватиме на довготривалу перспективу, то 34-річний швейцарець, в контракті якого з "пивоварами" прописана клаусула в 9 мільйонів євро, може вклинитися в гру "тут і відразу".