Інтер – Аталанта 1:0

Гол: Дарміан, 57

Інтер та Аталанта видали рівний перший тайм, тому надто гострих моментів в обидвох команд не було. Декілька разів воротам господарів загрожував Сапата, але то м'яч полетів повз ворота, то голкіпер Інтера був на місці, пише 24 канал.

"Нерадзуррі" відповіли ударом головою від Лукаку, який пробив прямо у руки голкіпера Аталанти.

Бога виконав гостру передачу верхом. Сапаті трішки не вистачило, щоб дотягнутись до м'яча, який відлетів під удар Мехле, але захиснику клубу з Бергамо не вдалось розмочити нулі на табло.

Чудовий момент був у Сапати. Дуван відгукнувся на класне закидання у штрафний Інтера, але пробив повз ворота, змарнувавши чудову нагоду.

На 57-й хвилині господарям таки вдалось забити. Дарміан став автором закінчення класної атаки Інтера та доволі легким ударом пробив повз голкіпера Аталанти. Захист "богинь" зіграв далеко не найкраще у цьому епізоді – 1:0.

Мартінес віддав під удар Мхітаряну, але з ударом у вірменського футболіста не склалось.

Копмейнерс та Бога дотепно розіграли штрафний поблизу воріт Інтера, Бога обійшов суперника та пробив із меж штрафного – м'яч пролетів повз ворота. Хоча голкіпер гостей контролював ситуацію.

На екваторі другого тайму Лукман перевірив пильність Онани ударом з-за меж штрафного – потужна гармата прилетіла прямісінько по центру воріт, де стояв голкіпер Інтера.

Як не старалась Аталанта, але бодай зрівняти рахунок так і не змогла. Інтер виходить в 1/2 фіналу Кубка Італії.

Інтер – Аталанта: відеоогляд матчу