Відповідну інформацію Ілон Маск оприлюднив у ніч проти 17 серпня. Про це винахідник та бізнесмен написав у своєму твітері.

Читайте також Манчестер Юнайтед хоче підписати колишнього алкоголіка на заміну Роналду

Ілон Маск купує футбольний клуб

Також я купую Манчестер Юнайтед, ласкаво просимо,
– написав Маск.

Варто пригадати, що раніше у ЗМІ було багато повідомлень про купівлю Маском соціальної мережі Twitter. Проте у бізнесмена були питання про кількість спамерських облікових записів у мережі. Нещодавно суд зобов'язав Twitter надати Ілону Маску дані про спамерські облікові записи.

Кому клуб належить зараз

Клуб належить американській сім'ї Глейзерів. За даними Reuters, на момент закриття фондового ринку 16 серпня вартість клубу становила 2,08 мільярда доларів.

Вболівальники Манчестер Юнайтед останні роки були проти Глейзерів. Останні купили клуб за 790 мільйонів фунтів (тобто 955,51 мільйона доларів) у 2005 році. Проте ще більше проти Глейзерів почали виступати після невдалої спроби Манчестера створити самостійну Європейську Суперлігу.

Варто пригадати що фанати закликали Маска купити Манчестер Юнайтед замість Twitter. Зараз Ілон Маск намагається вийти з угоди про купівлю соціальної мережі на 44 мільярди доларів, через що він подав до суду.

Коротко про клуб Манчестер Юнайтед

  • Англійський клуб Манчестер Юнайтед заснований ще у 1878 році. Сучасну назву клуб отримав у 1902 році.
  • Цей футбольний клуб є одним із найкращих в світі. Вони були чемпіонами Англії рекордні 20 разів і тричі вигравали Кубок Європи, що є найпрестижнішим клубним турніром у світі.

Дивіться також – Ілон Маск допоміг українцям терміналами Starlink: відео