По завершенню сезону Ігор Тудор покине пост головного тренера Марселя. Хорватський наставник запросив у команду Руслана Маліновського.

Варте уваги Коуч Маліновського знайомий з українцями: з одним випивав, інший називав його "мужиком з яйцями"

Час змін

Хорватський наставник самотужки вирішив прийняти доленосне рішення, оскільки Тудор покине тренерський місток Марселя за власної ініціативи. Керівництво французького клуба було задоволено роботою Ігоря, проте той в певний момент своєї праці в Марселі відчув занепокоєння та дискомфорт. Тому на одному з вранішніх тренувань Тудор вирішив повідомити свою команду про особисту відставку.

Хорватський наставник не з тих тренерів, хто на довго затримувалися у будь-якому колективі, робота в клубі протягом двох років – це норма для Тудора. Раніше гуляла інформація, що хорват марить тим, аби знову очолити Ювентус, який наразі перебуває у кризовому становищі та підшуковує заміну Массіміліано Аллегрі. У свою чергу на місток Марселя може прийти навіть триразовий переможець Ліги чемпіонів у статусі коуча Зінедін Зідан. Раніше повідомлялося, що легендарний футболіст зацікавлений у співпраці з "олімпійцями".

Також варто нагадати, що саме Ігор Тудор був ініціатором того, аби до команди приєднався Руслан Маліновський, якого французький клуб орендував у Аталанти з правом викупу. Призначення нового наставника на роль головного тренера команди може також вплинути і на ігрову практику українського футболіста у Франції.