Джерело: Гордон

В інтерв'ю Дмитру Гордону Суркіс сказав, що Шевченко – хороший тренер. "Судячи з результатів – так. Я з ним не працював. Мені складно судити", – сказав президент Динамо.

До речі Суркіс готовий продати Динамо

Суркіс не відкидає, що коли-небудь Шевченко таки очолить Динамо.

Ніколи не говори ніколи. Шевченко – це топ-рівень футболіста. І якщо він як топ-футболіст опуститься зі збірною нижче свого рівня, то це вже буде не Шевченко. Що мені подобається в Шевченку? Він не живе колишніми заслугами, він йде в ногу з часом,
– зазначив Суркіс.

Президент Динамо сказав, що спілкується з Шевченком та з повагою ставиться до його роботи.

"Він дійсно робить величезну хорошу роботу. Багато хто говорить: "Він взяв тренерів". А треба вміти підібрати цих тренерів. Тому що останнє слово за головним тренером. А навіть те, як він налаштовував хлопців, розуміючи, що у нього немає складу, розуміючи, що у нього немає основних футболістів", – зазначив президент Динамо.

Разом з тим, Суркіс запевнив, що ніколи не обговорював з Шевченком роботу в Динамо.

Я ж не знаю, можливо, він і не хоче працювати у Динамо. Ми з ним на цю тему не говорили і було б некоректно порушувати цю тему, поки він очолює національну збірну,
– додав президент Динамо.

На думку Суркіса, Шевченка слід оцінювати за результатами збірної України на Євро-2020.

"Оцінка його роботи, мені здається, буде після чемпіонату Європи вже. Чи затребуваний він буде. Я припускаю так: якщо збірна виступить вдало – вийде з підгрупи – це четвірка з плюсом; просунеться далі – це вже п'ятірка. Тоді він буде затребуваний", – резюмував Суркіс.

Статистика Шевченка у збірній України

  • Шевченко потрапив у збірну України у 2016 році, коли увійшов у тренерський штаб Михайла Фоменка.
  • Після Євро-2016 Шевченко очолив збірну України, з якою провів невдалий відбір на чемпіонат світу-2018.
  • У 2018 році він зі збірною України виграв групу дивізіону B у Лізі націй. У 2019 році Шевченко вивів збірну України на Євро-2020.
  • У 2020 році під орудою Шевченка збірна України вилетіла з дивізіону A Ліги націй. Слід зазначити, що Україна покинула елітний дивізіон через технічну поразку в грі проти Швейцарії.
  • Загалом на чолі збірної України Андрій Шевченко провів 41 матч – 21 перемога, 9 нічиїх та 11 поразок. Статистика забитих-пропущених голів – 56:48.