Хокейна команда "Донбас-2" здобув першу перемогу в сезоні

20 вересня 2011, 23:13

Зміна тренера пішла чемпіону на користь. Під керівництвом нового керманича Мікульчика хокейний клуб "Донбас" врешті прорвало. на зміну двом поразкам на старті чемпіонату професійної ліги прийшла перемога, хоч і вистраждана.

Київські "Буркути" злетіли вище хмар вже до 6 хвилин протистояння. Буценко і Борисенко по черзі виграли п’ятачок у Вадима Селіверстова. Автор другої шайби, до слова, відзначився у воротах своєї колишньої команди, яку покинув лише днями. В дебюті 2-го періоду гості із Донецька зусиллями Бабінця зробили своє становище не настільки сумним. Та на заключну перервуц пішли усе ж із відставанням мінус-два.

Дворецький скористався черговою ненадійністю Селіверстова. Врятувати зустріч "Донбасу" вдалось завдяки двом блискучим контратакам. Спочатку зайвого розіграли Бондарєв і Пастух. А Роману Благому допомога була уже не потрібна. Три-три. Закинувши 6 шайб, команди вирішили подарувати київській публіці як то кажуть повний пакет.

Овертайм, а на десерт серія булітів. У "беркутівців" із хокейною лотереєю - проблеми більш, ніж очевидні. "Кияни" не реалізували жодного виходу віч-на-віч, "Донбасу" вистачило і однієї закинутої шайби. 4:3, перша перемога "Донбаса".