Все по-іншому в протистоянні старих знайомих тепер, у КХЛ. Братиславський "Слован" уже вдруге переграв чеський "Лев".

Гравець "Нью-Йорк Айлендерс" Любомір Вишньовскі на час локауту приїхав додому не лише рідних провідати. Єдиний гол стартового періоду - саме в його активі. Ще один дальній постріл - і шайба знову в воротах. Це Кукумберг в наступній 20-хвилинці примусив трибуни вибухнути вдруге.

Навіть гол у відповідь, що його забив "Лев", став продовженням словацького бенефісу. Адже його автор - зірка НХЛ Здено Хара, має саме словацький паспорт. 2:1.

"Слован" у турнірній таблиці залишив позаду не лише "Лев", але є "Сєвєрсталь". Словаки - на 5 місці в Західній конференції, чехи - на 7. "Донбас" тут же посідає 8 сходинку.