Напередодні українці розгромили аутсайдерів турніру – збірну Румунії 3:0. Однак розвинути успіх на змаганнях не змогли.

Естонці приголомшили збірну України вже на першій хвилині гри, коли чітко розіграли комбінацію. Автором влучного пострілу став Роберт Рооба.

Подвоїли перевагу естонці в середині першого періоду. Тут помилку допустив воротар збірної України Сергій Гайдученко, який пропустив удар з гострого кута від Вадима Васьонкіна.

Такий перебіг подій на льоду дещо знітив збірну України, яка так і не змогла нічим відповісти супернику. Гравці збірної Естонії впевнено тримали ситуацію під контролем за прийнятного для них рахунку, який так і не змінився до кінця гри. При тому що українцям вдалося вирівняти гру і завдати таку ж кількість ударів, що й суперник – по 33 за матч.

Наступний свій матчі українці проведуть проти збірної Хорватії у середу, 25 квітня.

Чемпионат мира. Дивизион ІB

Україна – Естонія 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)

Шайби: 00:39 Рооба (Макров, Лаесалу) – 0:1, 09:03 Васьонкін (Кеттунен, Горностаєв) – 0:2