Хокей: "Донбас" пропустив 6 шайб на казахському льоду

17 жовтня 2012, 21:38

Голкіпер "Донбаса" Ерік Ерсберг залишився, м'яко кажучи, розчарованим поєдинком регулярного чемпіонату КХЛ, у якому довелось пропустити 6 шайб на льоду казахського "Бариса".

Розпочинали донеччани мало не приспівуючи. Клей Вілсон вивів уперед українську команду наприкінці стартового періоду.

Втім, втримати перевагу бодай до першої перерви не судилося. Великою мірою курйозну шайбу записали на Краснослободцева. В наступній 20-хвилинці господарі майданчика перехилили шальки терезів на свій бік зусиллями Боченскі. А от справжнім жахіттям для "Донбаса" стала заключна третина поєдинку.

Пропустивши третю шайбу від Савченка, гості кинулись рятувати гру та наштовхнулись на 3 результативні контр-випади з інтервалом у 3 хвилини. До непристойного рахунок довели Спиридонов, вже загаданий Боченскі та Старченко. 6:1 на користь "Бариса". У "Донбаса" залишається 19 очок після 17-ти матчів.