Хоффенхайм – Манчестер Сіті 1:2

Голи: Бельфоділь, 1 – Агуеро, 8, Д. Сільва, 87

Цікаво, що два голи були забиті ще до 10-ї хвилини матчу. Першою відзначилась німецька команда. На 44-й секунді поєдинку Демірбай вивів Бельфоділя на побачення з воротарем і той точно пробив повз Едерсона.

Реабілітуватися підопічним Хосепа Гвардіоли вдалося за декілька хвилин. Сане виявився один перед воротарем після пасу Сілви. Міг пробивати, але віддав на Агуеро, а той в боротьбі з двома захисниками пробив у порожні ворота – 1:1.

Зазначимо, що впродовж першого тайму не було рівних нападнику "МанСіті" Серхіо Агуеро, який, окрім забитого голу, міг реалізувати щонайменше ще три моменти біля воріт "Хоффенхайму".

Друга половина зустрічі видалася менш видовищною. "Хоффенхайм" грав від захисту, а "Манчестер Сіті" постійно намагався пробити оборону суперника. Все ж на 87-й хвилині "містянам" вдалося вирвати перемогу у матчі. Завдяки помилці захисника Давід Сільва холоднокровно заколотив м'яч у ворота німецького клубу.

Таким чином, "Манчестер Сіті" після поразки від "Ліону" виборов перші очки у турнірній таблиці Групи F. "Хоффенхайм" залишився з одним очком.